MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 8516514
nr 851 6514
Karmstolar
Ett par, Gustavianska, Provinsiella
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:08:57
4.200 kr